Bez wzmacniaczy smaku, bez barwników, bez aromatów!

NIC DO UKRYCIA

Sprawdź, skąd pochodzi ryba w naszych produktach!

FRoSTA TO PRODUKTY BEZ:

 • BEZ WZMACNIACZY SMAKÓW
 • BEZ AROMATÓW*
 • BEZ BARWNIKÓW
 • BEZ SKROBI MODYFIKOWANYCH CHEMICZNIE

*Również bez naturalnych aromatów, które są produkowane w fabrykach.

100% NATURALNEGO SMAKU

Zależy nam, żebyś FRoSTĘ kojarzył z pysznymi posiłkami, na bazie naturalnych składników. Dlatego stworzyliśmy program 100% Naturalnego Smaku. We FRoŚCIE wszystko jest prawdziwe. Żadnych dodatkowych aromatów, wzmacniaczy smaku, czy sztucznych barwników.

Zamiast tego używamy świeżej śmietany, prawdziwego sera i masła bez barwników. Przyprawiamy nasze dania świeżymi ziołami i samodzielnie przygotowanymi sosami. Smacznie i prosto!

NAJLEPSZE SKŁADNIKI

 • ŚWIEŻE ZIOŁA

  Zioła, które trafiają na Twój talerz, uprawiane są na naszych polach, a tuż po zbiorach – siekane i mrożone. Dzięki temu bazylia, koperek czy pietruszka FRoSTY zachowują intensywny smak i zapach, a także maksimum wartości odżywczych. Używamy tylko mrożonych ziół, nie suszonych.

 • ŚWIEŻY CZOSNEK

  To proste - świeży czosnek smakuje znacznie lepiej niż ten w proszku. Dlatego całe ząbki świeżego czosnku siekamy bezpośrednio przed dodaniem ich do produktu.

 • ŚWIEŻO ZMIELONY PIEPRZ

  Pieprz, który dodajemy do naszych potraw, mielimy tuż przed doprawieniem dania. Dzięki temu wyróżnia się on doskonałym zapachem i smakuje znacznie bardziej intensywnie, niż ten sproszkowany.

 • SERY NATURALNIE DOJRZEWAJĄCE

  W naszych daniach używamy serów bez azotanów i barwników. Naturalne, pyszne i rozpływające się w ustach, gwarantują Ci pełnię smaku i wartości odżywczych.

 • DOMOWY SMAK

  Udowadniamy, że producent żywności mrożonej może dostarczać dania przygotowane tak jak w domu.  Dlatego oferujemy produkty bez takich dodatków do żywności jak: wzmacniacze smaku, barwniki, aromaty czy skrobie modyfikowane chemicznie. Prawdziwy smak osiągamy dzięki najwyższej jakości naturalnym składnikom.

 • MIESZANKI PRZYPRAW

  W gotowych mieszankach przypraw mogą kryć się niechciane wzmacniacze smaku i aromaty. Dlatego mieszamy ręcznie wszystkie przyprawy, np. czarny pieprz, sól i gałkę muszkatołową do naszego dania Mexican Chicken.

 • ŚWIEŻE PRODUKTY MLECZNE

  Zamiast wysoko przetworzonych składników, takich jak mleko w proszku czy przemysłowe białka mleka, używamy we FRoŚCIE prawdziwego mleka i świeżej śmietany bez takich dodatków do żywności, jak karagen (E407).

 • MASŁO BEZ BARWNIKÓW

  Natura nie potrzebuje pomocy. Tymczasem często w produkcji masła, aby uzyskać intensywnie żółty kolor, dodaje się barwnik – beta-karoten. Nasze masło, które stanowi bazę między innymi sosów do warzyw w kartonikach, nie zawiera żadnych barwników.

 • SKROBIE NIEMODYFIKOWANE CHEMICZNIE

  Aby zagęścić sosy, używamy we FRoŚCIE tylko skrobi ziemniaczanej i ryżowej. Chemicznie modyfikowane skrobie, takie jak E1404 - E1451, wprawdzie ułatwiają produkcję, ale należą do dodatków do żywności.

 • CZYSTA SÓL KAMIENNA

  Sól z antyzbrylaczami zawiera związek chemiczny (E535), który zapobiega jej zbrylaniu, czyli sklejaniu się w bryły. Tego typu sól jest powszechnie dostępna w sklepach. My jednak wyżej podnosimy poprzeczkę – używamy wyłącznie soli bez substancji przeciwzbrylających.

 • OLEJ SŁONECZNIKOWY I OLIWA Z OLIWEK

  Olej słonecznikowy, którego używamy do naszych produktów, pochodzi zawsze z pierwszego tłoczenia. A nasza oliwa z oliwek jest wyciskana z zielonych oliwek. To gwarantuje im najwyższą jakość i bogactwo wartości odżywczych.

NIC DO UKRYCIA

Większość konsumentów chce znać dokładny skład produktów, których używa. Czy jesteś jednym z nich?

POZNAJ KAŻDY SKŁADNIK. Na opakowaniach FRoSTY znajdziesz informacje o wszystkich składnikach naszych produktów. Choć zgodne z prawem – i powszechne wśród producentów – jest stosowanie ogólnych określeń, takich jak zioła czy przyprawy, my nie lubimy niejasności. Jesteśmy dumni z naszych składników, więc chętnie Ci o nich opowiadamy. Zamiast przyprawy przeczytasz na opakowaniu konkretną informację, na przykład pieprz.

 

CHCEMY POKAZAĆ WIĘCEJ. Choć według prawa oznakowania żywności, nie musimy umieszczać na opakowaniach składników, które nie pełnią żadnej technologicznej funkcji w produkcie, my piszemy otwarcie o wszystkich surowcach. Karty na stół!

 

CO NA DOKŁADKĘ? Oprócz listy składników przekazujemy Ci również informację, że nasz groszek pochodzi z pól uprawnych FRoSTY, a zioła mrożone są tuż po zbiorach. Z natury jesteśmy szczerzy!