XXX FRoSTA jest również dostępna w Twojej lokalizacji.

Przepisy

Bukiet warzywny z kremem z groszku i puree z kalafiora

Aksamitny krem z groszku, delikatne puree z kalafiora i lekko podsmażone warzywa tworzą harmonijne, lekkie danie, które udowadnia, że prostota może być naprawdę wyjątkowa.

25 minut
porcje: 2
kalorie: 
1924 kJ  /  460 kcal
Trudność: łatwy
Przygotowanie
Składniki
1 opakowanie
Bukietu warzywnego FRoSTY
50 ml
śmietanki 30%
1 łyżka
masła
1 łyżka
oliwy z oliwek
1 ząbek
czosnku
sok z ½ cytryny
  1. Ugotuj warzywa z opakowania w osolonej wodzie przez 5 minut, następnie odcedź.

  2. Odłóż groszek i zblenduj go z 2 łyżkami śmietanki, łyżką oliwy, solą, pieprzem i kilkoma kroplami soku z cytryny.

  3. Z pozostałego kalafiora przygotuj puree – zblenduj go z masłem, resztą śmietanki, solą i pieprzem.

  4. Na patelni podsmaż lekko pozostałe warzywa z czosnkiem i oliwą, aż będą al dente.

  5. Na talerzu ułóż łyżkę kremu z groszku, obok puree z kalafiora i pozostałe warzywa. Udekoruj szczypiorem.

Komentarze

Dodaj komentarz


Proszę wypełnić wszystkie pola oznaczone (*). Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Jeśli wpiszesz swoje imię, pojawi się ono publicznie obok Twojej oceny.

Zapoznałem się z polityką prywatności. Zgadzam się, że moje dane będą przechowywane w celu skontaktowania się ze mną oraz w celu uzyskania odpowiedzi na pytania.

Znajdź sklep w pobliżu

Znajdź nasze produkty w swojej okolicy. Wpisz swój kod pocztowy, aby wyświetlić sugerowane sklepy w pobliżu.

Tutaj możesz dowiedzieć się wszystkiego o pochodzeniu składników Twojego produktu. Kod jest ośmiocyfrowym ciągiem cyfr i liter. Zaczyna się literą "L" i znajduje się z tyłu lub na bocznej klapie opakowania - bezpośrednio pod datą ważności.

Użyj przykładowego produktu:

Wszystko o naszych składnikach