XXX FRoSTA jest również dostępna w Twojej lokalizacji.

100% naturalnego smaku

FRoSTA nie stosuje dodatków do żywności!

• bez wzmacniaczy smaku

• bez barwników

• bez aromatów

OD 2003

Filozofia 100% naturalnego smaku

Filozofia 100% naturalnego smaku na naszych produktach oznacza, że zarówno dania gotowe, jak i pojedyncze składniki nie zawierają dodatków do żywności. Na przykład stosujemy tylko sól bez antyzbrylaczy, używamy wyłącznie masła bez barwników i skrobi niemodyfikowanych chemicznie.
Najwyższa jakość produktów nie byłaby możliwa bez niezawodnych dostawców, z którymi łączą nas wieloletnie relacje. Nasi dostawcy doskonale wiedzą o naszych wysokich standardach i o tym, jak wymagamy ich przestrzegania. Współpraca, regularne kontrole jakości oraz wzajemne zaufanie powodują, że ze spokojem ujawniamy każdy szczegół pochodzenia naszych składników.

Od momentu wprowadzenia filozofii 100% naturalnego smaku, zrównoważony rozwój stał się dla nas kluczową wartością.

Poznaj każdy składnik.

Na opakowaniach FRoSTY znajdziesz informacje o wszystkich składnikach naszych produktów. Choć zgodne z prawem – i powszechne wśród producentów – jest stosowanie ogólnych określeń, takich jak zioła czy przyprawy, my nie lubimy niejasności. Jesteśmy dumni z naszych składników, więc chętnie Ci o nich opowiadamy.

Chcemy pokazać więcej.

Choć według przepisów o znakowaniu żywności, nie musimy umieszczać na opakowaniach informacji o składnikach, które nie pełnią żadnej technologicznej funkcji w produkcie, my piszemy otwarcie o wszystkich surowcach. Karty na stół!

Co na dokładkę?

Oprócz listy składników przekazujemy Ci również informację, że nasz groszek pochodzi z pól uprawnych FRoSTY, a zioła mrożone są tuż po zbiorach. Z natury jesteśmy szczerzy!

Znajdź sklep w pobliżu

Znajdź nasze produkty w swojej okolicy. Wpisz swój kod pocztowy, aby wyświetlić sugerowane sklepy w pobliżu.

Tutaj możesz dowiedzieć się wszystkiego o pochodzeniu składników Twojego produktu. i Kod jest ośmiocyfrowym ciągiem cyfr i liter. Zaczyna się literą "L" i znajduje się z tyłu lub na bocznej klapie opakowania - bezpośrednio pod datą ważności. x

Użyj przykładowego produktu:

Wszystko o naszych składnikach