XXX FRoSTA jest również dostępna w Twojej lokalizacji.

100% naturalnego smaku

FRoSTA NIE STOSUJE DODATKÓW DO ŻYWNOŚCI!

• BEZ WZMACNIACZY SMAKU

• BEZ BARWNIKÓW

• BEZ AROMATÓW

OD 2003

Polityka 100% naturalnego smaku

Polityka 100% naturalnego smaku na naszych produktach oznacza, że zarówno dania gotowe, jak i pojedyncze składniki nie zawierają dodatków do żywności. Na przykład stosujemy tylko sól bez antyzbrylaczy, używamy wyłącznie masła bez barwników i skrobi niemodyfikowanych chemicznie.
Nie byłoby najwyższej jakości produktów bez niezawodnych dostawców, z którymi łączą nas wieloletnie relacje. Informujemy dostawców o naszych wysokich standardach i wymagamy ich przestrzegania. Współpraca, regularne kontrole jakości i wzajemne zaufanie powodują, że ze spokojem ujawniamy każdy szczegół pochodzenia składników.

Od momentu wprowadzenia polityki 100% naturalnego smaku, zrównoważony rozwój stał się dla nas kluczową wartością.

Poznaj każdy składnik.

Na opakowaniach FRoSTY znajdziesz informacje o wszystkich składnikach naszych produktów. Choć zgodne z prawem – i powszechne wśród producentów – jest stosowanie ogólnych określeń, takich jak zioła czy przyprawy, my nie lubimy niejasności. Jesteśmy dumni z naszych składników, więc chętnie Ci o nich opowiadamy.

Chcemy pokazać więcej.

Choć według przepisów o znakowaniu żywności, nie musimy umieszczać na opakowaniach składników, które nie pełnią żadnej technologicznej funkcji w produkcie, my piszemy otwarcie o wszystkich surowcach. Karty na stół!

Co na dokładkę?

Oprócz listy składników przekazujemy Ci również informację, że nasz groszek pochodzi z pól uprawnych FRoSTY, a zioła mrożone są tuż po zbiorach. Z natury jesteśmy szczerzy!

Znajdź sklep w pobliżu

Znajdź nasze produkty w swojej okolicy - wpisz swój kod pocztowy, by wyświetlić sugerowane sklepy w pobliżu.

Tutaj możesz dowiedzieć się wszystkiego o pochodzeniu składników Twojego produktu. Wystarczy wpisać 8-cyfrowy kod. i Kod jest ośmiocyfrowym ciągiem cyfr i liter. Zaczyna się literą "L" i znajduje się z tyłu lub na bocznej klapie opakowania - bezpośrednio pod datą ważności. x

Użyj przykładowego produktu:

Wszystko o naszych składnikach