FRoSTA NIE STOSUJE DODATKÓW DO ŻYWNOŚCI!

 • BEZ WZMACNIACZY SMAKU
 • BEZ BARWNIKÓW
 • BEZ AROMATÓW

100% NATURALNEGO SMAKU

Zależy nam, żebyś FRoSTĘ kojarzył z pysznymi posiłkami, na bazie naturalnych składników. Dlatego stworzyliśmy program 100% naturalnego smaku. We FRoŚCIE wszystko jest prawdziwe. Żadnych dodatkowych aromatów, wzmacniaczy smaku, czy sztucznych barwników.

Zamiast tego używamy świeżej śmietany, prawdziwego sera i masła bez barwników. Przyprawiamy nasze dania świeżymi ziołami i samodzielnie przygotowanymi sosami. Smacznie i prosto!

NAJLEPSZE SKŁADNIKI

 • ŚWIEŻE ZIOŁA

  Zioła, które trafiają na Twój talerz, uprawiane są na naszych polach, a tuż po zbiorach są siekane i mrożone. Dzięki temu bazylia, koperek czy pietruszka FRoSTY zachowują intensywny smak i zapach, a także pełnię wartości odżywczych. Używamy tylko mrożonych ziół, nie suszonych.

 • ŚWIEŻY CZOSNEK

  To proste - świeży czosnek smakuje znacznie lepiej niż ten w proszku. Dlatego całe ząbki świeżego czosnku siekamy bezpośrednio przed dodaniem ich do produktu.

 • ŚWIEŻO ZMIELONY PIEPRZ

  Pieprz, który dodajemy do naszych potraw, mielimy tuż przed doprawieniem dania. Dzięki temu wyróżnia się on doskonałym zapachem i smakuje znacznie bardziej intensywnie, niż ten sproszkowany.

 • SERY NATURALNIE DOJRZEWAJĄCE

  W naszych daniach używamy serów bez azotanów i barwników. Naturalne, pyszne i rozpływające się w ustach sery gwarantują Ci pełnię smaku i wartości odżywczych.

 • DOMOWY SMAK

  Udowadniamy, że producent żywności mrożonej może dostarczać dania przygotowane tak jak w domu. Dlatego nie stosujemy dodatków do żywności, m.in. wzmacniaczy smaku, barwników i aromatów. Prawdziwy smak osiągamy dzięki najwyższej jakości naturalnym składnikom.

 • MIESZANKI PRZYPRAW

  W gotowych mieszankach przypraw mogą kryć się niechciane wzmacniacze smaku i aromaty. Dlatego mieszamy ręcznie wszystkie przyprawy, np. czarny pieprz, sól i gałkę muszkatołową do naszego dania Mexican Chicken.

 • ŚWIEŻE PRODUKTY MLECZNE

  Zamiast wysoko przetworzonych składników, takich jak mleko w proszku czy przemysłowe białka mleka, używamy we FRoŚCIE prawdziwego mleka i świeżej śmietany.

 • MASŁO BEZ BARWNIKÓW

  Natura nie potrzebuje pomocy. Tymczasem często w produkcji masła, aby uzyskać intensywnie żółty kolor, dodaje się barwnik – beta-karoten. Nasze masło nie zawiera żadnych barwników.

 • SKROBIE NIEMODYFIKOWANE CHEMICZNIE

  Aby zagęścić sosy, używamy we FRoŚCIE tylko skrobi ziemniaczanej i ryżowej. Chemicznie modyfikowane skrobie wprawdzie ułatwiają produkcję, ale należą do dodatków do żywności.

 • CZYSTA SÓL KAMIENNA

  Sól powszechnie dostępna w sklepach zawiera związek chemiczny (E535), który zapobiega jej zbrylaniu, czyli sklejaniu się w bryły. My jednak wyżej podnosimy poprzeczkę – używamy wyłącznie soli bez substancji przeciwzbrylających.

 • OLIWA Z OLIWEK

  Nasza oliwa z oliwek jest wyciskana z zielonych oliwek. To gwarantuje im najwyższą jakość i bogactwo wartości odżywczych.

NIC DO UKRYCIA

Większość konsumentów chce znać dokładny skład produktów, których używa. Czy jesteś jednym z nich?

POZNAJ KAŻDY SKŁADNIK. Na opakowaniach FRoSTY znajdziesz informacje o wszystkich składnikach naszych produktów. Choć zgodne z prawem – i powszechne wśród producentów – jest stosowanie ogólnych określeń, takich jak zioła czy przyprawy, my nie lubimy niejasności. Jesteśmy dumni z naszych składników, więc chętnie Ci o nich opowiadamy.


CHCEMY POKAZAĆ WIĘCEJ. Choć według przepisów o znakowaniu żywności, nie musimy umieszczać na opakowaniach składników, które nie pełnią żadnej technologicznej funkcji w produkcie, my piszemy otwarcie o wszystkich surowcach. Karty na stół!


CO NA DOKŁADKĘ? Oprócz listy składników przekazujemy Ci również informację, że nasz groszek pochodzi z pól uprawnych FRoSTY, a zioła mrożone są tuż po zbiorach. Z natury jesteśmy szczerzy!