XXX FRoSTA jest również dostępna w Twojej lokalizacji.

Najwyższa jakość

Kiedy inni idą na kompromisy, my jeszcze wyżej podnosimy poprzeczkę!

Nic do ukrycia

Jeśli chodzi o jakość, lubimy płynąć pod prąd!

Dbamy o każdy, najdrobniejszy szczegół, troszcząc się o wszystkie etapy i aspekty produkcji:

  • warzywa zamrażamy tuż po zbiorach,
  • regularnie audytujemy naszych dostawców,
  • ograniczamy swoją i dostawców emisję CO2 do atmosfery.

Lubimy zaspokajać nie tylko apetyt, ale i ciekawość. Dlatego z przyjemnością pokazujemy, skąd pochodzą składniki w produktach FRoSTY. Do produkcji naszych dań mrożonych używamy ponad 200 surowców pochodzących z 35 krajów!

Stworzyliśmy FRoSTA Foodtracker, dzięki któremu dokładnie prześledzisz pochodzenie każdego składnika, znajdującego się w naszych produktach. Aż po najdrobniejsze ziarnko pieprzu!

Wszystkie składniki FRoSTY muszą spełniać restrykcyjne wymagania pod kątem jakości i być uprawiane w warunkach odzwierciadlających zrównoważone cele środowiskowe, społeczne i pracownicze.
FRoSTA AG jest członkiem organizacji Sedex. Dlatego wymagamy, aby nasi dostawcy podpisali Kodeks dla dostawców FRoSTY, zgadzając się na audyty i gwarantując zgodność z normami społecznymi uznawanymi w skali międzynarodowej.

Znajdź sklep w pobliżu

Znajdź nasze produkty w swojej okolicy. Wpisz swój kod pocztowy, aby wyświetlić sugerowane sklepy w pobliżu.

Tutaj możesz dowiedzieć się wszystkiego o pochodzeniu składników Twojego produktu. i Kod jest ośmiocyfrowym ciągiem cyfr i liter. Zaczyna się literą "L" i znajduje się z tyłu lub na bocznej klapie opakowania - bezpośrednio pod datą ważności. x

Użyj przykładowego produktu:

Wszystko o naszych składnikach