100% naturalnego smaku

Paweł Wojciechowski 13.09.2021
0 Komentarze

Z roku na rok jesteśmy coraz bardziej świadomymi konsumentami – czytamy dokładnie składy, sprawdzamy jakość produktów oraz dbamy o to, by wybierane przez nas produkty miały jak najbardziej naturalną oraz prostą recepturę. I bardzo nas to cieszy!

Gotujemy tak jak Ty, tylko w większych garnkach!

Jako producenci żywności czujemy się zobowiązani, by proponować coraz to lepsze produkty, dlatego wprowadzenie polityki 100% naturalnego smaku było nieodłącznym krokiem, który chętnie podjęliśmy. Naszym celem było zaproponowanie konsumentom gotowego produktu, przygotowanego zgodnie z tradycyjnymi metodami, które wykorzystujemy na co dzień we własnej kuchni.

Polityka 100% naturalnego smaku oznacza, że zarówno w daniach gotowych, jak i pojedynczych składnikach nie stosujemy dodatków do żywności. W naszych recepturach nie znajdziecie aromatów, barwników czy wzmacniaczy smaku.

Smak naszych produktów zawdzięczamy głównie wysokiej jakości składnikom, które pozyskujemy od sprawdzonych i zaufanych dostawców, autorskim mieszankom przypraw oraz wspaniałemu zespołowi, który dba o to, by każdy produkt odpowiednio sprawdzić i przetestować. Korzystamy z oryginalnych receptur i stale zastanawiamy się, co można zrobić lepiej.

Jednak przede wszystkim dbamy o każdy, nawet najmniejszy szczegół:

  • mintaja mrozimy bezpośrednio na morzu;
  • warzywa mrozimy tuż po zbiorach;
  • zamiast margaryny korzystamy z masła;
  • nie korzystamy z oleju palmowego;
  • produkujemy własny makaron według tradycyjnej receptury.

Z przyjemnością dzielimy się również z Wami informacjami na temat składników oraz ich pochodzenia – w końcu nie mamy nic do ukrycia. Dlatego też każdy z Was może sprawdzić skąd przyjechał składnik wykorzystany do jego produktu dzięki aplikacji FOODTRACKER.

Wyzwanie, którego się podejmujemy!

Nasze wysokie wymagania często są dla nas wyzwaniem, które chętnie podejmujemy. Dzięki temu nie mamy w zwyczaju siedzieć w miejscu – przy każdej nowej recepturze zastanawiamy się, co możemy zrobić lepiej, by zaproponować konsumentom jak najlepszy produkt.  Mamy nadzieję, że się nam to udaje.

0 Komentarze

Dodaj komentarz


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Proszę wypełnić wszystkie obowiązkowe pola (*).

Zapoznałem się z polityką prywatności. Zgadzam się, że moje dane będą przechowywane w celu skontaktowania się ze mną oraz w celu uzyskania odpowiedzi na pytania.

Foodtracker

Tutaj możesz dowiedzieć się wszystkiego o pochodzeniu składników Twojego produktu. Wystarczy wpisać 8-cyfrowy kod. i Kod jest ośmiocyfrowym ciągiem cyfr i liter. Zaczyna się literą "L" i znajduje się z tyłu lub na bocznej klapie opakowania - bezpośrednio pod datą ważności. x

Użyj przykładowego produktu:

Wszystko o naszych składnikach