XXX FRoSTA jest również dostępna w Twojej lokalizacji.

100% naturalnego smaku

Paweł Wojciechowski 13.09.2021
0 Komentarze

Z roku na rok jesteśmy coraz bardziej świadomymi konsumentami. Czytamy dokładnie składy, sprawdzamy jakość produktów oraz dbamy o to, by te wybierane przez nas miały jak najbardziej naturalną oraz prostą recepturę. I bardzo nas to cieszy!

Gotujemy tak jak Ty, tylko w większych garnkach!

Jako producenci żywności czujemy się zobowiązani, by proponować coraz to lepsze produkty, dlatego wprowadzenie filozofii 100% naturalnego smaku było najważniejszym krokiem, jaki wykonaliśmy. Naszym celem było zaproponowanie konsumentom gotowego produktu, przygotowanego zgodnie z tradycyjnymi metodami, które wykorzystujemy na co dzień we własnej kuchni.

Filozofia 100% naturalnego smaku oznacza, że zarówno w daniach gotowych, jak i pojedynczych składnikach nie stosujemy dodatków do żywności. W naszych recepturach nie znajdziecie aromatów, barwników czy wzmacniaczy smaku.

Smak naszych produktów zawdzięczamy głównie wysokiej jakości składnikom, które pozyskujemy od sprawdzonych i zaufanych dostawców, autorskim mieszankom przypraw oraz wspaniałemu zespołowi, który dba o to, by każdy produkt odpowiednio sprawdzić i przetestować. Korzystamy z oryginalnych receptur i stale zastanawiamy się, co można zrobić lepiej.

Jednak przede wszystkim dbamy o każdy, nawet najmniejszy szczegół składający się na jakość produktów:

  • warzywa mrozimy tuż po zbiorach;
  • zamiast margaryny korzystamy z masła;
  • nie korzystamy z oleju palmowego;
  • produkujemy własny makaron według tradycyjnej receptury.

Z przyjemnością również dzielimy się z Wami informacjami na temat składników oraz ich pochodzenia – w końcu nie mamy nic do ukrycia. Dlatego też, dzięki FRoSTA FOODTRACKER, każdy z Was może sprawdzić, skąd przyjechał składnik wykorzystany do danego produktu.

Wyzwanie, którego się podejmujemy!

Nasze wysokie wymagania często są dla nas wyzwaniem, które chętnie podejmujemy. Dzięki temu nie stoimy w miejscu. Przy każdej nowej recepturze zastanawiamy się, co możemy zrobić lepiej, by zaproponować konsumentom jak najlepszy produkt.  Mamy nadzieję, że się nam to udaje.

Komentarze

Dodaj komentarz


Proszę wypełnić wszystkie pola oznaczone (*). Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Jeśli wpiszesz swoje imię, pojawi się ono publicznie obok Twojej oceny.

Zapoznałem się z polityką prywatności. Zgadzam się, że moje dane będą przechowywane w celu skontaktowania się ze mną oraz w celu uzyskania odpowiedzi na pytania.

Znajdź sklep w pobliżu

Znajdź nasze produkty w swojej okolicy. Wpisz swój kod pocztowy, aby wyświetlić sugerowane sklepy w pobliżu.

Tutaj możesz dowiedzieć się wszystkiego o pochodzeniu składników Twojego produktu. i Kod jest ośmiocyfrowym ciągiem cyfr i liter. Zaczyna się literą "L" i znajduje się z tyłu lub na bocznej klapie opakowania - bezpośrednio pod datą ważności. x

Użyj przykładowego produktu:

Wszystko o naszych składnikach