XXX FRoSTA jest również dostępna w Twojej lokalizacji.

Od zbiorów do pakowania w 2 godziny! O tym, jak wygląda zbiór grochu dla FRoSTY.

Wiedzieliście, że jako FRoSTA potrzebujemy około 8000 ton grochu rocznie do wszystkich naszych produktów, które są uprawiane i zbierane bezpośrednio z naszych pól w Lommatzsch w Saksonii?

Pola uprawne FRoSTA

A może zastanawialiście się kiedyś, jak wygląda zbiór grochu? Możemy z pewnością powiedzieć, że nie jest to łatwe zadanie!

Pogoda, a w szczególności zmieniający się klimat oraz kwestia ochrony roślin, stawiają przed nami duże wyzwania. Największe tkwi jednak w samych grochu – trzeba go zebrać we właściwym czasie, bo im później, tym twardszy się staje i traci swoją słodycz. A my oczywiście chcemy, aby nasz groch był jak najbardziej delikatny i słodki.

Zbiory warzyw FRoSTA

Zaledwie w ciągu 30 minut od zebrania pojawia się w fabryce FRoSTY. Tam zostaje dokładnie umyty, następnie jest blanszowany i zamrażany. Na koniec trafia do odpowiedniego opakowania. Cały proces, od zbiorów na polu, przez transport i obróbkę, aż do pakowania, zajmuje zaledwie 2 godziny! Sekret bogatego smaku i świeżości naszego groszku tkwi właśnie w tym wyjątkowo szybkim procesie. 🙂

Komentarze

Dodaj komentarz


Proszę wypełnić wszystkie pola oznaczone (*). Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Jeśli wpiszesz swoje imię, pojawi się ono publicznie obok Twojej oceny.

Zapoznałem się z polityką prywatności. Zgadzam się, że moje dane będą przechowywane w celu skontaktowania się ze mną oraz w celu uzyskania odpowiedzi na pytania.

Znajdź sklep w pobliżu

Znajdź nasze produkty w swojej okolicy. Wpisz swój kod pocztowy, aby wyświetlić sugerowane sklepy w pobliżu.

Tutaj możesz dowiedzieć się wszystkiego o pochodzeniu składników Twojego produktu. i Kod jest ośmiocyfrowym ciągiem cyfr i liter. Zaczyna się literą "L" i znajduje się z tyłu lub na bocznej klapie opakowania - bezpośrednio pod datą ważności. x

Użyj przykładowego produktu:

Wszystko o naszych składnikach