XXX FRoSTA jest również dostępna w Twojej lokalizacji.

Przepisy

Veggie bowl "Meksykański"

Oto nasza propozycja urozmaicenia Vege Bowla w stylu meksykańskim! Wypełniony świeżymi warzywami, soczystymi pomidorkami i aromatycznymi przyprawami, zapewni Ci prawdziwą fiestę smaków i kolorów. Poziom trudności: łatwy Kaloryczność: 203 kcal per porcję

15 minut
porcje: 2
Przygotowanie
Składniki
1
opakowanie Vege Bowla w stylu meksykańskim z ciecierzycą FRoSTY
100 g
pomidorków koktajlowych
1
awokado
1
limonka
garść kolendry
pomidorki koktajlowe
  1. Na patelnię wlej 5 łyżek wody i wrzuć zamrożoną zawartość opakowania Vege Bowla w stylu meksykańskim z ciecierzycą FRoSTY. Smaż na średnim ogniu przez 7 minut, od czasu do czasu mieszając.
  2. Pokrój awokado i pomidorki koktajlowe i ułóż je na Vege Bowlu.
  3. Wyciśnij sok z limonki i skrop nim danie.
  4. Całość posyp kolendrą.
Komentarze

Dodaj komentarz


Proszę wypełnić wszystkie pola oznaczone (*). Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Jeśli wpiszesz swoje imię, pojawi się ono publicznie obok Twojej oceny.

Zapoznałem się z polityką prywatności. Zgadzam się, że moje dane będą przechowywane w celu skontaktowania się ze mną oraz w celu uzyskania odpowiedzi na pytania.

Znajdź sklep w pobliżu

Znajdź nasze produkty w swojej okolicy - wpisz swój kod pocztowy, by wyświetlić sugerowane sklepy w pobliżu.

Tutaj możesz dowiedzieć się wszystkiego o pochodzeniu składników Twojego produktu. Wystarczy wpisać 8-cyfrowy kod. i Kod jest ośmiocyfrowym ciągiem cyfr i liter. Zaczyna się literą "L" i znajduje się z tyłu lub na bocznej klapie opakowania - bezpośrednio pod datą ważności. x

Użyj przykładowego produktu:

Wszystko o naszych składnikach