XXX FRoSTA jest również dostępna w Twojej lokalizacji.

Nic do ukrycia

Większość konsumentów chce znać dokładny skład produktów, których używa. Czy jesteś jednym z nich?

ZRÓWNOWAŻONE POŁOWY

#ZawszeDzikie

W produktach FRoSTY znajdziesz dzikie ryby i owoce morza. Pochodzą one ze zrównoważonych łowisk z certyfikatem MSC. Dzięki temu mamy pewność, że ich połowy nie zagrażają morzom i oceanom!

Program MSC to najbardziej rozpoznawalny na świecie system certyfikacji rybołówstwa. Standardy certyfikacji MSC zostały opracowane w porozumieniu z naukowcami, rybakami oraz organizacjami ekologicznymi i obejmują cały proces połowu ryb wraz z łańcuchem dostaw.

Wybierając produkty z niebieskim znakiem MSC na opakowaniu wspierasz rybaków, którzy zarządzają łowiskami w sposób zrównoważony - dzięki temu ich połowy mają zminimalizowany wpływ na ekosystem, pozostawiają więcej ryb w morzach i oceanach oraz sprzyjają innym zwierzętom morskim.

Dbaj z nami o dziką naturę oceanów, aby kolejne pokolenia również mogły cieszyć się bogactwem ryb i owoców morza!

Znajdź sklep w pobliżu

Znajdź nasze produkty w swojej okolicy - wpisz swój kod pocztowy, by wyświetlić sugerowane sklepy w pobliżu.

Tutaj możesz dowiedzieć się wszystkiego o pochodzeniu składników Twojego produktu. Wystarczy wpisać 8-cyfrowy kod. i Kod jest ośmiocyfrowym ciągiem cyfr i liter. Zaczyna się literą "L" i znajduje się z tyłu lub na bocznej klapie opakowania - bezpośrednio pod datą ważności. x

Użyj przykładowego produktu:

Wszystko o naszych składnikach