XXX FRoSTA jest również dostępna w Twojej lokalizacji.

Zrównoważony rozwój

Angażujemy się w ochronę środowiska, zrównoważoną produkcję naszych składników i projekty społeczne, wychodząc poza utarte szlaki.

NASZA MISJA

Zrównoważony rozwój – nasza największa odpowiedzialność!

Chcemy być prekursorami dbającymi o wysoką jakość, smak oraz zrównoważony rozwój. 20 lat temu zadaliśmy sobie pytanie: Dlaczego przemysł spożywczy „produkuje” żywność, kiedy my w domu „gotujemy” jedzenie? I nie znaleźliśmy odpowiedzi, przynajmniej w przypadku mrożonek.

Dodatki do żywności nie są potrzebne, jeśli używa się wyłącznie najlepszych składników. Jeśli natomiast chcecie po prostu produkować produkty spożywcze jak najtaniej, to aromaty i wzmacniacze smaku pomogą Wam zastąpić lub zredukować oryginalne i zazwyczaj drogie składniki.

Stabilizatory i emulgatory są na ogół używane do produkcji kremowych sosów, które w konsekwencji nie zawierają żadnych odżywczych tłuszczów. Asortyment dodatków do żywności dostępnych dla producentów do wkomponowania w ich produkty jest ogromny.

Zrównoważony rozwój jest dla nas kluczową wartością. Zapoznaj się z historią naszej marki, strategią i wszystkimi aktywnościami z zakresu zrównoważonego rozwoju:

FRoSTA Raport Zrównoważonego Rozwoju 2020

FRoSTA Raport Zrównoważonego Rozwoju 2018

FRoSTA Raport Zrównoważonego Rozwoju 2016

Znajdź sklep w pobliżu

Znajdź nasze produkty w swojej okolicy - wpisz swój kod pocztowy, by wyświetlić sugerowane sklepy w pobliżu.

Tutaj możesz dowiedzieć się wszystkiego o pochodzeniu składników Twojego produktu. Wystarczy wpisać 8-cyfrowy kod. i Kod jest ośmiocyfrowym ciągiem cyfr i liter. Zaczyna się literą "L" i znajduje się z tyłu lub na bocznej klapie opakowania - bezpośrednio pod datą ważności. x

Użyj przykładowego produktu:

Wszystko o naszych składnikach