XXX FRoSTA jest również dostępna w Twojej lokalizacji.

Czy jesteśmy zagrożeniem dla klimatu? Dobre pytanie…

Martyna Mleczak 16.03.2022
0 Komentarze

Odpowiedź znajdziesz w naszym Raporcie Zrównoważonego Rozwoju 2020 FROSTA. Zawiera on wszystko, co zawsze chciałeś/aś wiedzieć o FRoŚCIE. Dlaczego używamy brokułów z Ekwadoru? Jak zrobić rybę bez ryb? Dlaczego nie używamy systemu NutriScore?

70 stron skoncentrowanych informacji nt. korporacyjnej odpowiedzialności biznesu we FRoŚCIE – za tym stoją miesiące pracy, dyskusji, kreatywności, a przede wszystkim pracy zespołowej. Tak naprawdę to Twoje pytania, które dotarły do ​​nas na Facebooku, Instagramie, blogu itp., były podstawą tego raportu. Zwłaszcza te krytyczne. Odpowiadamy uczciwie i przejrzyście na wszystkie tematy związane ze zrównoważonym rozwojem – od naszego śladu węglowego, przez marnowanie żywności, po ostatnie ogniwo w naszym łańcuchu dostaw.

Cofnijmy się o kilka miesięcy, styczeń 2021: rozpoczynamy prace nad raportem. Na początku roku zorganizowaliśmy z naszym zespołem międzynarodowe warsztaty, aby zaktualizować naszą matrycę istotności z 2018 r., czyli zobaczyć, które tematy zyskały lub straciły dla nas znaczenie. Należy podkreślić, że po raz pierwszy przygotowujemy ten raport w pełni bez pomocy agencji zewnętrznej. Duży zespół osób z różnych działów (i tutaj należą się wielkie podziękowania dla wszystkich zaangażowanych!) zebrał treści, które uznaliśmy za istotne i przygotował je w taki sposób, aby czytanie było naprawdę przyjemne i lekkie.

Ideą raportu FROSTA jest wykorzystanie go w przyszłości jako „centrum treści” dla naszych profili społecznościowych, aby nasi obserwatorzy byli na bieżąco z tym, co już wdrożyliśmy w zakresie zrównoważonego rozwoju oraz jakie są nasze słabości, nad którymi pracujemy. Chcemy też nadal komunikować treści wewnętrznie i stworzyć proces, który w przyszłości będzie jeszcze bardziej skoncentrowany na raportowaniu zrównoważonego rozwoju.

Komentarze

Dodaj komentarz


Proszę wypełnić wszystkie pola oznaczone (*). Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Jeśli wpiszesz swoje imię, pojawi się ono publicznie obok Twojej oceny.

Zapoznałem się z polityką prywatności. Zgadzam się, że moje dane będą przechowywane w celu skontaktowania się ze mną oraz w celu uzyskania odpowiedzi na pytania.

Znajdź sklep w pobliżu

Znajdź nasze produkty w swojej okolicy. Wpisz swój kod pocztowy, aby wyświetlić sugerowane sklepy w pobliżu.

Tutaj możesz dowiedzieć się wszystkiego o pochodzeniu składników Twojego produktu. i Kod jest ośmiocyfrowym ciągiem cyfr i liter. Zaczyna się literą "L" i znajduje się z tyłu lub na bocznej klapie opakowania - bezpośrednio pod datą ważności. x

Użyj przykładowego produktu:

Wszystko o naszych składnikach