XXX FRoSTA jest również dostępna w Twojej lokalizacji.

Lokalizacje

Wir produzieren unsere tiefgekühlten Produkte an drei Standorten in Deutschland und in unserem Werk in Polen. Darüber hinaus haben wir noch weitere Verwaltungsstandorte in Hamburg, Rom, Wien oder weiteren, osteuropäischen Ländern. Die Teams in den Standorten sind bunt gemischt und freuen sich, dich eventuell bald als neues Teammitglied zu begrüßen.

Bremerhaven

W naszej siedzibie w Bremerhaven produkujemy popularne paluszki rybne oraz różnorodne dania gotowe. To tutaj pracuje większość naszych działów administracji, kontroli jakości, a koledzy z działu rozwoju produktów już pracują nad najnowszymi pomysłami na dania FRoSTY.

Bobenheim-Roxheim

Nasza fabryka w Bobenheim-Roxheim to zamraża zioła i szpinak. To tutaj starannie wybieramy świeże zioła i przetwarzamy je, aby nadać naszym daniom ich charakterystyczny, domowy smak . W okolicach fabryki mamy pola ze szpinakiem, który w sezonie zbieramy i zamrażamy.

Lommatzsch

W naszej fabryce w Lommatzsch polegamy na świeżych warzywach z własnej uprawy, aby produkować wybrane dania i produkty warzywne. Niektóre z naszych warzyw są uprawiane bezpośrednio na miejscu, co nadaje naszym produktom niepowtarzalną świeżość i jakość.

Bydgoszcz

Nasza fabryka w Bydgoszczy specjalizuje się w produkcji produktów rybnych. Przetwarzamy ryby za pomocą najnowocześniejszego sprzętu - to tutaj powstają ryby z sosami, z dodatkiem warzyw, a także uwielbiane przez wszystkich produkty panierowane  . Kikaset osób pracuje w Bydgoszczy w działach administracyjnych, takich jak marketing, sprzedaż, finanse czy IT.

Znajdź sklep w pobliżu

Znajdź nasze produkty w swojej okolicy. Wpisz swój kod pocztowy, aby wyświetlić sugerowane sklepy w pobliżu.

Tutaj możesz dowiedzieć się wszystkiego o pochodzeniu składników Twojego produktu. i Kod jest ośmiocyfrowym ciągiem cyfr i liter. Zaczyna się literą "L" i znajduje się z tyłu lub na bocznej klapie opakowania - bezpośrednio pod datą ważności. x

Użyj przykładowego produktu:

Wszystko o naszych składnikach