XXX FRoSTA jest również dostępna w Twojej lokalizacji.

Twoja Kariera z FRoSTĄWillkommen bei FRoSTA, wo wir glauben, dass der Schlüssel zum Erfolg darin liegt, jeden Tag ein wenig besser zu sein als am Tag zuvor. Egal, ob du Schüler:in, Student:in Absolvent:in oder bereits ein Profi in deinem Bereich bist – bei uns findest du die ideale Gelegenheit, um zu wachsen und zu strahlen.

Twoja Kariera z FRoSTĄ:

Znajdź idealne miejsce dla siebie.

We FRoŚCIE wierzymy w ciągłe doskonalenie - być dzisiaj lepszym niż wczoraj, a jutro lepszym niż dzisiaj. Niezależnie od tego, czy jesteś uczniem, studentem, świeżo upieczonym absolwentem czy doświadczonym specjalistą, mamy dla Ciebie idealną okazję do rozwoju.

Kształtuj przyszłość już dziś: praktyki dla uczniów 

Gotowy, aby rozpocząć swoją karierę i zdobyć pierwsze doświadczenie? FRoSTA to idealny partner, który pomoże Ci zbudować przyszłość dopasowaną do Twojej osobowości i celów. Nasze praktyki są zaprojektowane tak, aby wykorzystać Twoje umiejętności, promować Twoje mocne strony i prowadzić Cię ku karierze, która Ci odpowiada.

Połącz teorię z praktyką: staże dla studentów 

Wejdź w prawdziwy biznesowy świat podczas 3-6-miesięcznego stażu w FRoSĆIE! Tutaj pogłębisz swoją teoretyczną wiedzę i zdobędziesz praktyczne doświadczenie, wykonując ekscytujące zadania i niezależne projekty. Dodatkowo, na koniec studiów oferujemy możliwość napisania pracy licencjackiej lub magisterskiej w naszej firmie. To idealny sposób na rozpoczęcie kariery!

Kształtuj przyszłość z FRoSTĄ: programy stażowe dla absolwentów 

Nasz dwuletni program stażowy to Twoja ścieżka do zostania liderem. Od pierwszego dnia będziesz pracować nad niezależnymi projektami i przyczyniać się do sukcesu naszej firmy. Dzięki wielomiesięcznym pobytom w naszych różnych lokalizacjach zyskasz różnorodne i jednocześnie dogłębne spojrzenie na firmę oraz zbudujesz cenne profesjonalne kontakty. Nasz program mentoringowy oraz szkolenia pomogą Ci rozwijać umiejętności, których potrzebujesz, aby się rozwijać.

Wejdź na wyższy poziom kariery: możliwości dla specjalistów

Czy jesteś doświadczonym profesjonalistą, który uwielbia jedzenie i chętnie wprowadza innowacje? W takim razie FRoSTA jest dokładnie tym, czego szukasz! Oferujemy Ci wymagające zadania w różnych lokalizacjach i w różnych dziedzinach. Jako członek naszego zespołu będziesz bezpośrednio angażować się w codzienne operacje, przejmować odpowiedzialność i rozwijać swoje kwalifikacje zawodowe w sposób ukierunkowany. Jeśli oprócz dobrego wykształcenia masz doświadczenie zawodowe, to rozpoczęcie kariery jako doświadczony profesjonalista we FRoŚCIE jest właściwym wyborem dla Ciebie.

 

Znajdź sklep w pobliżu

Znajdź nasze produkty w swojej okolicy. Wpisz swój kod pocztowy, aby wyświetlić sugerowane sklepy w pobliżu.

Tutaj możesz dowiedzieć się wszystkiego o pochodzeniu składników Twojego produktu. i Kod jest ośmiocyfrowym ciągiem cyfr i liter. Zaczyna się literą "L" i znajduje się z tyłu lub na bocznej klapie opakowania - bezpośrednio pod datą ważności. x

Użyj przykładowego produktu:

Wszystko o naszych składnikach