XXX FRoSTA jest również dostępna w Twojej lokalizacji.

Alternatywa dla mięsa? Poznaj nasze burgery!

Ostatnie lata pokazują, że coraz większą wagę przykładamy do tego, co jemy. Chcemy odżywiać się zdrowo i wybierać tylko dobre jakościowo produkty. Często idzie to także w parze ze zmianą nawyków żywieniowych. Spora liczba osób przechodzi na dietę wegańską, wegetariańską lub po prostu ogranicza spożycie mięsa na rzecz produktów warzywnych. My również bacznie obserwujemy rynek i widzimy te trendy! Chcemy wychodzić naprzeciw Waszym oczekiwaniom, dlatego już jakiś czas temu wprowadziliśmy na rynek burgery roślinne w 3 smakach:

Samo przygotowanie produktu zajmuje tylko chwilę! To zaledwie 8 min na patelni lub ok. 15 min w piekarniku. 

Może być to dla Was alternatywa dla tradycyjnego hamburgera. Odkryjecie, że burger bez mięsa też pysznie smakuje! To jednak niejedyne zastosowanie dla tego produktu – włóżcie go w pitę wraz z ulubionymi dodatkami lub przygotujcie na grillu. Kilka inspiracji możecie znaleźć na naszych Social Mediach, ale jesteśmy pewni, że będziecie w stanie znaleźć także wiele innych pomysłów na Wasze autorskie dania właśnie z roślinnymi burgerami. 

Nie musicie obawiać się, że ich pyszny smak, wynika z dodania do receptury jakichś ulepszaczy smaku. Burgery warzywne mają przejrzysty skład i nie zawierają żadnych barwników, wzmacniaczy smaku czy aromatów! To 100% naturalnego smaku. 

A Wy? Próbowaliście już naszych burgerów? Jak Wam smakują? Który jest Waszym ulubionym? ?

Burger bez mięsa też pysznie smakuje!
Komentarze

Dodaj komentarz


Proszę wypełnić wszystkie pola oznaczone (*). Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Jeśli wpiszesz swoje imię, pojawi się ono publicznie obok Twojej oceny.

Zapoznałem się z polityką prywatności. Zgadzam się, że moje dane będą przechowywane w celu skontaktowania się ze mną oraz w celu uzyskania odpowiedzi na pytania.

Znajdź sklep w pobliżu

Znajdź nasze produkty w swojej okolicy. Wpisz swój kod pocztowy, aby wyświetlić sugerowane sklepy w pobliżu.

Tutaj możesz dowiedzieć się wszystkiego o pochodzeniu składników Twojego produktu. i Kod jest ośmiocyfrowym ciągiem cyfr i liter. Zaczyna się literą "L" i znajduje się z tyłu lub na bocznej klapie opakowania - bezpośrednio pod datą ważności. x

Użyj przykładowego produktu:

Wszystko o naszych składnikach