XXX FRoSTA jest również dostępna w Twojej lokalizacji.

Opakowania

Mamy wysokie wymagania, jeśli chodzi o nasze opakowania. Muszą dobrze wyglądać, w przejrzysty sposób przedstawiać wszystkie ważne informacje, chronić produkty i być stworzone z myślą o środowisku. Dlatego pakujemy nasze produkty wyłącznie w opakowania kartonowe z certyfikatem FSC® (Forest Stewardship Council). Jest to wyraz naszej troski o odpowiedzialne i zrównoważone zarządzanie zasobami leśnymi.

FSC

Dbamy o przyszłość lasów

Nasza marka stosuje jedynie ekologiczne opakowania kartonowe z certyfikatem FSC® (Forest Stewardship Council). Pragniemy aktywnie wspierać ochronę środowiska i podejmować mądre wybory w kwestii opakowań. FRoSTA to marka, która dąży do stworzenia równowagi pomiędzy najwyższą jakością produktów, a zachowaniem bogactwa leśnych ekosystemów. 

TACKI Z PAPIERU

Nie dla aluminium

We FRoŚCIE nie używamy aluminium! Produkcja tego metalu jest bardzo energochłonna, a proces jego rozkładu długotrwały. Dlatego postawiliśmy na bardziej przyjazne środowisku rozwiązanie – tacki tekturowe. Dzięki papierowej tacce Ryby z pieca FRoSTY możesz przygotowywać nie tylko w piekarniku, ale i w kuchence mikrofalowej. A to naprawdę oszczędność czasu i energii!

Znajdź sklep w pobliżu

Znajdź nasze produkty w swojej okolicy. Wpisz swój kod pocztowy, aby wyświetlić sugerowane sklepy w pobliżu.