LUNCH W PRACY, OBIAD CZY KOLACJA?

Dania gotowe

Kuchnie świata, makarony, ryż, soczyste filety mięsne i duże kawałki warzyw - to wszystko znajdziesz w kategorii dań gotowych FRoSTY! Jeśli lubisz dobrą kuchnię, ale nie masz czasu lub chęci na gotowanie, to jesteś w idealnym miejscu!

PYSZNE DANIA GOTOWE

Gotowe w 10 minut!

Nasze dania gotowe są stworzone z wyłącznie naturalnych składników i nie zawierają żadnych dodatków do żywności. Nasze surowce dobieramy z ogromną starnnością, biorąc pod uwagę warunki w jakich są uprawiane, ich walory smakowe i wartość odżywczą. Tutaj dowiesz się więcej o naszych składnikach i ich pochodzeniu.

Oprócz smaku i jakości bardzo ważny jest dla nas także wpływ naszych składników na środowisko, dlatego obliczamy ślad węglowy dla każdego z naszych produktów. Kliknij poniżej, by sprawdzić ślad węglowy poszczególnych dań.

Znajdź sklep w pobliżu

Znajdź nasze produkty w swojej okolicy - wpisz swój kod pocztowy, by wyświetlić sugerowane sklepy w pobliżu.

Foodtracker

Tutaj możesz dowiedzieć się wszystkiego o pochodzeniu składników Twojego produktu. Wystarczy wpisać 8-cyfrowy kod. i Kod jest ośmiocyfrowym ciągiem cyfr i liter. Zaczyna się literą "L" i znajduje się z tyłu lub na bocznej klapie opakowania - bezpośrednio pod datą ważności. x

Użyj przykładowego produktu:

Wszystko o naszych składnikach